top fight logo export web
d84a3e48ae6d461b309aa7fe71656932905e6d61

NoW – Prince Aounalah – Karlos Vémola

Terminátorovi se v poslední době začínají plnit sny. Po přestupu do Oktagonu se dočká souboje s Atillou Véghem o korunu česko-slovenského krále MMA, ještě předtím může zbít Francouze, Prince Aounallaha, což si rovněž přál.

Karlos Vémola je aktuálně na vrcholu slávy své popularity v Česku, čehož se rozhodl náležitě využít. Alfou a omegou je zdravotní stav Vémoly, který nebyl před březnovým Oktagonem zcela v pořádku (žebra), s Polákem Brandysem si ale poradil s velkým přehledem (submise v prvním kole) a natáhnul svoji vítěznou šňůru na devět utkání v řadě. Šest z nich ukončil v prvním kole, také tentokrát by měl být jeho zápas zábava. Celkem pak upravil Vémola svoji bilanci na (25-5), z předešlých 17 duelů prohrál jen jednou!

Prince Aounalah vs. Karlos Vémola v Liberci

Vémola umí soupeře dobře nastudovat, v domácím prostředí v Liberci se může spolehnout rovněž na zaplněnou halu, která jej požene vpřed. Francouz na Night of Warriors už dvakrát zápasil, a tak jej nečeká nové prostředí. V posledních duelech měl ale potíže s výkonností, z předešlých šesti soubojů vyhrál jen dva. Bilance (14-9) je o poznání horší než ta Vémolova. Aounallaha ale není radno podceňovat, je rychlý, nepostrádá zkušenosti, dlouhé ruce znamenají velký dosah. Na zemi má pak výborné lokty.

Na druhou stranu Francouz nemá příliš dobrou obranu, respektive nemá téměř žádnou. Vémola svého soupeře dobře načte a ukončí jej submisí, na kterou vyhrál 52 % všech svých zápasů. Kapitulace obecně vám pak může hrát na obě strany.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!