top fight logo export web
34451e135b9e5c99ffaf25dd5525aafb130010f1

NoW – Stratulat Ion – Tůma Marian

Night of Warriors má tentokrát našlapaný program atraktivními zápasy v těžké váze a v jednom z nich se nám představí borec z domácího BFC Liberec Marián Tůma. Svěřenec Martina Berky má bilanci 30 výher a 11 porážek. Ve 40 letech se jedná o hodně zkušeného bojovníka, který v ringu čelil například Karešovi, Fibichovi nebo Vinšovi.

Soupeř mu tentokrát dorazí až z Moldávie. Ion Stratulat má rekord 8 vítězství, 3 prohry a 3 remízy. Zkušenosti sbíral například i v prestižní lize Superkombat. Pravidelně také objíždí turnaje WAKO. V Praze se mu zatím příliš nedařilo a pokaždé si odvezl porážku v prvním kole.

V tomto zápase bude mít Stratulat velkou nevýhodu. Tůma je téměř o dvacet centimetrů vyšší, což souboj hodně ovlivní. Stratulat se více spoléhá na boxerské kombinace a pokud si ho Tůma zvládne udržet na distanc a nezapomene trestat koleny a kopy, bude na dobré cestě za vítězstvím. Kurz na oblíbence libereckého publika se pohybuje kolem 1.61.

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!