top fight logo export web
b3d8cee8ce8dee41f8e9bfbf11107145ac25ee00

NoW – Vaicys Ricardas – Malach Jan

Jan Malach je stálicí programu Night of Warriors. Tentokrát poměří síly s Litevcem Ricardasem Vaicysem. Ten má profesionální bilanci 3 výhry a 6 porážek. Momentálně drží negativní sérii 2 proher v řadě a do klece se bude vracet po dlouhé pauze (3 roky).

Všechny tyto okolnosti hrají do karet zástupci Reinders Teamu, který také nutně potřebuje zvítězit. Z posledních 8 zápasů má totiž jen dvě výhry, což je na borce s Malachovým potenciálem opravdu málo. Vše je samozřejmě dané kvalitou soupeřů a Král Severu vždy přijme každou výzvu.

Tento zápas by pro něj měl být odrazový můstek k lepším zítřkům. Vaicys má tragickou obranu proti strhům. Ani obrana proti škrcení není jeho silnou doménou. Třeba Polák Bartosz Chyrek ho zvládl utáhnout během 15 vteřin gilotinou, do které Vaicys školácky naběhl. Na zem tedy Litevec příliš chtít nebude.

Vsadit u Tipsportu a vybrat peníze zdarma!

Postoj má Malach na vysoké úrovni, takže by si měl se soupeřem s přehledem poradit. Očekáváme jasné vítězství severočeského rodáka.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!