top fight logo export web
105c363b1381ae1e362fb503d7b3e6fd4438c403

NoW – Vémola Karlos – Aounallah Prince

Několikrát odložený zápas se konečně stává realitou. Duel Vémola Karlos – Aounallah Prince je opět potvrzený a my se na něj můžeme těšit pod hlavičkou organizace Night of Warriors v Liberci. Už 6. dubna bude mít Terminátor možnost doručit TKO známému a na tuzemské scéně dobře známému bojovníkovi z Francie.

Prince se proslavil v České republice tím, že dokázal porazit dva zkušené bojovníky. V roce 2014 to odnesl Martin Šolc, následně na něj nestačil ani Eldar „Yakuza“ Rafigaev. Toho si samozřejmě všiml Karlos Vémola a Francouze vyzval. Zápas byl tehdy jasnou záležitostí, ale karty osudu mu hlavně vlivem zranění nebyly nakloněny, a tak z něj nakonec sešlo. Tentokrát to ale vypadá, že se skutečně dočkáme. Na Night of Warriors v Liberci je duel potvrzený ze všech stran.

Duel Vémola Karlos - Aounallah Prince je opět potvrzený

„Už mě nebaví, jak sem jezdí nějakej francouzskej princ mlátit český kluky,“ okomentoval dění na scéně Karlos Terminátor Vémola. Ten letos opustil organizaci XFN a přidal se k Oktagon MMA. Důvod byl jasný, XFN neplnilo závazky a zápasníkům dluží dlouhodobě peníze. Promotér Oktagonu MMA Ondřej Novotný nevidí problém v tom, že si Karlos Terminátor Vémola odskočí do Liberce a konečně ukončí Prince Aounallaha. Pokud by se mu to opravdu povedlo, připíše si již desátou výhru v řadě!

Karlos Vémola se připravuje na další zápas

V tomto fightu je Karlos Vémola jasným favoritem. Je v nejlepší formě a zápasovém tempu, soupeře sráží jednoho za druhým a současný výběr protivníků jej zatím nedokázal nějak výrazně zapotit. Oproti tomu Prince šel poslední dobou hodně dolů, až u něho záporná bilance s ohledem na krátkodobou formu začala převažovat. Volíme tedy vítězství slavného Terminátora a je jen otázkou, jestli nám sázkové kanceláře dopřejí i nějaký ten kurz na přesný počet kol.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!