Oktagon 21 – Borároš Gábor – Juráček Matúš

OKTAGON 21 bude dějištěm návratu slovenskými fanoušky zbožňované hvězdy, Gábora Borároše. Československý souboj doplní srandista a kovaný slávista Matúš Juráček.

Právě Juráček se po vleklých zdravotních problémech konečně vrátil v plné síle a na OKTAGONu 19 zvládl ve třetím kole udolat ostravského válečníka Jana Širokého. Nutno dodat, že Honza na akci neměl vůbec zápasit a naskočil jako náhradník pouhých pár hodin před zápasem. Matúš tak upravil svoji bilanci na šest výher a dvě porážky, kdy 50 % vítězství získal knockoutem.

Gábor Borároš si několik posledních let osvojil pro svoji kariéru velmi špatný zvyk. Po každém vyhraném zápase totiž přijde ledová sprcha v podobě porážky. Tato pravidelnost se opakuje již neuvěřitelných osm zápasů! Na vině jsou také zdravotní komplikace, které šampiona první OKTAGON Výzvy pronásledují.

V souboji o titul veltrové divize to bylo koleno a při posledních dvou prohrách rozhodl velký cut v obličeji. Borároš tak zatím nenaplňuje potenciál velké tuzemské hvězdy, která má na to zazářit i v zahraničí. V osmadvaceti letech tak momentálně disponuje rekordem osmnáct výher a osm porážek, kdy 67 % vítězství získal knockoutem.

Borároš Gábor se předvede na Oktagonu 21

Tento zápas slibuje papírově velmi zábavnou podívanou, ve které je podle sázkových kanceláří mírný favorit Borároš. Podle nás to ale bude přesně naopak a větší šance na vítězství dáváme zástupci Renegade Prague Gymu.

Gábor bude bojovat s velmi znatelným hendikepem ve výšce i dosahu a Matúš je ze svých boxerských let mistr v udržování ideální vzdálenosti. Pokud se mu bude dařit zastavovat pokusy o zkrácení tvrdými kontry z přední ruky, bude velmi blízko k celkovému úspěchu. Otázkou je také, kolik toho vydrží obličej slovenské reklamní modly. Podle nás zůstane výhra z tohoto zápasu v ČR a Juráček poskočí v hierarchii veltrové váhy vzhůru.

Sledujte OKTAGON 21 živě zde!

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue