Oktagon 21 – Paradeiser Ronald – Buchinger Ivan

Hlavní událost OKTAGONu 21 a zároveň souboj o uvolněný titul v lehké váze, tak se dá ve zkratce charakterizovat duel mezi Ivanem Buchingerem a Ronaldem Paradeiserem.

Čtyřiatřicetiletá slovenská legenda Ivan Buchinger jde do tohoto zápasu s bilancí sedmatřicet výher a sedm porážek, kdy 62 % vítězství získal submisí. Buki za svou bohatou kariéru dokázal ovládnout ostrovní Cage Warriors i ruskou M-1. Poslední zápas absolvoval na konci roku 2019 v polské KSW. I když neuspěl, porážka na body s francouzským talentem Salahdinem Parnasem nebyla žádná ostuda, protože tohoto borce určitě brzy uvidíme v UFC.

Rony Paradeiser má v pouhých třiadvaceti letech rekord jedenáct výher a šest porážek, kdy 64 % vítězství získal knockoutem. Momentálně má sérii dvou výher v řadě, a to nad Leo Brichtou a Karolem Ryšavým. Úspěšně se také představil v OKTAGONu Underground, kde dokráčel až do superfinále.

Buchinger Ivan na turnaji Oktagon 21 v premiéře

V boji o titul nás čeká souboj zkušeností s dravým mládím. Rony bude mít znatelnou výškovou převahu a je jasné, že se bude snažit udržet Bukiho na distanc. Pokud se bude zápas odehrávat v postoji, mohl by mít Paradeiser navrch, ale jakmile se půjde na zem, je jasné, že to je království Buchingera.

Protože se jedná o titulovou bitvu, je zápas vypsán na pět kol. Dá se předpokládat, že Paradeiser bude mít šanci hlavně během prvním dvou pětiminutovek a čím se bude zápas protahovat, měl by mít více z boje Buchinger. Podle nás si Rony na titul bude muset ještě počkat a zvítězí Bukiho zkušenost. Očekáváme Buchingerův triumf na body nebo submisí v druhé polovině zápasu.

OKTAGON 21 živě zde! Sleduj přímý přenos.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue