Oktagon 21 – Peňáz Matěj – Debienne Romain

OKTAGON 21 nám nabídne opravdu našlapanou kartu, takže se Matěj Money Peňáz musel spokojit s pozicí hluboko na prelims. I tak se očekává, že jeho souboj s Romainem Debienne nabídne akční podívanou plnou drsných přestřelek.

Matěj Peňáz má zatím v MMA jeden zápas, ve kterém ukončil Patrika Jevického v polovině prvního kola knockoutem. V tomto souboji také ukázal, že jeho MMA dovednosti jdou strmě nahoru. Ve chvíli, kdy jej soupeř dostal pod sebe na zem, neztrácel klid a dokázal se rychle dostat zpět na nohy. V postoji je samozřejmě šestý borec střední váhy organizace Glory naprostá extratřída. Díky jeho unikátnímu bojovému stylu se přirovnání k Israelu Adesanyovi přímo nabízí a bude zajímavé sledovat, kam to teprve třiadvacetiletý mládenec v kleci dotáhne.

Matěj Peňáz se předvede na Oktagonu 21

Romain Debienne má momentálně bilanci čtyři výhry a tři porážky, kdy 75 % vítězství získal na body. V zápasech, které absolvoval, předvedl solidní boxing i docela časté pokusy o takedowny. Kvalita jeho soupeřů byla ale na znatelně horší úrovni, než na které se nachází populární Money.

I když je Matěj ve světě MMA stále nováčkem, do tohoto zápasu půjde jako velký favorit. Francouz pravděpodobně zkusí souboj přenést na zem, ale Matějovi pomáhal s přípravou Meloun Petrášek a je jasné, že vstávání a odmítání strhů bylo na denním programu. Podle nás si Peňáz připíše druhou výhru KO, to v první polovině zápasu.

Celý turnaj Oktagon 21 můžete sledovat zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue