Oktagon 21 – Pudilová Lucie – Waliczek Marta

OKTAGON 21 nám nabídne hned tři ženské duely a ten, který budí největší očekávání, je bezesporu zápas mezi Lucií Pudilovou a Martou Waliczek.

Třiatřicetiletá Polka se bojovým sportům věnuje od mládí a většinu kariéry strávila v kickboxerském ringu. Zde získala několik titulů a ocenění. Po přechodu k MMA se jí také nevede špatně a momentálně disponuje bilancí čtyři výhry a dvě porážky, kdy 50 % vítězství získala na body. Většinu zápasů absolvovala v ruské Samara MMA Federation, kde se blýskla parádním highkickem, kterým ukončila Karinu Vasilenko. V posledním zápase, kdy čelila zkušené Litevce Julii Stoliarenko, prohrála hned na začátku zápasu na submisi.

Příbramská Kulka má za sebou velmi turbulentní období. Sérii neúspěchů ukončila na turnaji OKTAGON 19, kde udolala nepříjemnou Švédku Cornelii Holm. Po tomto zápase také přišel přesun do bratislavské Octagon Fighting Academy, kde už Lucka polyká tréninkové dávky servírované Iljou Škondričem. Jak se tato změna projeví, to budeme moci posoudit v řádu několika příštích měsíců. Do tohoto zápasu jde Pudilová s bilancí devět výher a šest porážek, kdy 56 % vítězství získala na body.

Lucie Pudilová se předvede na Oktagonu 21 v MMA

První česká dáma v UFC má rozhodně talent i věk na to, aby se do nejlepší ligy světa vrátila. Co ji v poslední době vždy zradilo, to bylo špatné mentální nastavení. Výhra nad Holm by každopádně měla Lucii pomoci k návratu do psychické pohody a umožnit jí předvádět výkony jako na začátku její kariéry.

V této době se na turnaji GCF doma v Příbrami utkala Lucka s Julií Stoliarenko, která je poslední přemožitelkou Waliczek. Česká bojovnice během dvou kol Litevku totálně rozbila a ta do třetí pětiminutovky ani nenastoupila. Pudilová je o level výše než Marta Waliczek a podle nás se to v tomto zápase naplno projeví.

Celý galavečer Oktagon 21 živě zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue