top fight logo export web
d798b72fa2a3eabffb8fad32187eaf360b5ed542

Oktagon 21 – Štrbák Miroslav – Ryšavý Karol

Turnaj OKTAGON 21 přinese srážku dvou největších a nejpopulárnějších slovenským gymů. Na jedné straně bude stát bratislavská OFA a na té druhé trnavský Spartakus Fight Gym.

Kromě hlavního zápasu se tyto továrny na bojovníky střetnou i v dalším důležitém souboji lehké váhy. Z Bratislavy dorazí zkušený Miro Štrbák, který si to rozdá s trnavským bomberem Karolem Ryšavým.

Svěřenec Attily Végha se bude muset oklepat z velmi nepříjemné porážky, kterou mu na OKTAGONu 16 uštědřil Rony Paradeiser. Karol touto ztrátou přišel o šanci zabojovat o titul, především v duelu totálně vyhořel a podal hodně slabý výkon. Upravil tak svoji bilanci na sedm výher a dvě porážky, kdy 57 % vítězství získal knockoutem.

Miro Štrbák se předvede na Oktagonu 21 v MMA

Miro Štrbák půjde do tohoto zápasu s rekordem osmnáct výher a deset porážek, kdy 83 % vítězství získal knockoutem. Stejně jako Karol půjde Miro do zápasu s jednou porážkou v zádech. Na OKTAGONu Prime 3 podlehl na body Polákovi Mateuszovi Legierskimu. Rozhodně se ale nemusí za svůj výkon stydět, protože byl pouze několik úderů od vítězství a zisku titulu.

Iniciátorem zápasu byl Karol Ryšavý, který si na svého zkušeného soka věří. Oba borci vyznávají boj v postoji a nám by měla být doručena prvotřídní podívaná. Karol bude mít podle nás šanci hlavně v prvním kole, kdy budou jeho pověstné bomby ještě připraveny uspávat.

V průběhu zápasu se pak projeví zkušenosti Mira, který má za sebou obrovské množství těžkých bitev. Neočekáváme krátký zápas, a proto je pro nás favorit jednatřicetiletý bojovník z Oktagom Fighting Academy. Miroslav by zde měl vyhrát.

Oktagon 21 sledujte živě zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.