Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
OKTAGON 23: Karol Ryšavý - Matěj Kuzník, analýza
rysavy kuznik

OKTAGON 23: Karol Ryšavý – Matěj Kuzník, analýza

Hlavní zápas prelims turnaje OKTAGON 23 nám nabídne zajímavý Československý souboj v lehké váze.

Matěj Kuzník je zatím v OKTAGONu stoprocentní a po snadné výhře nad Štěpánem Gubou dokázal v těsném zápase bodově přetlačit i Marka Bartla. Tento duel nám ukázal silné i slabé stránky aktuální verze bývalého šampiona GCF.

Matěj je stále obrovsky zarputilý borec s výborným wrestlingem, ale nedokáže pružně reagovat na vývoj boje a uchyluje se ke svým obvyklým stereotypům, které nemusí být efektivní. I když je brán prakticky za veterána scény, je mu pouhých pětadvacet let! V tomto věku disponuje úctyhodnou bilancí patnáct výher a pět porážek, kdy 36 % vítězství získal submisí.

rysavy kuznik oktagon 23

Karol Ryšavý je na tom s posledními výsledky o poznání hůře. Nejprve na OKTAGONu 16 nestačil v boji o post vyzyvatele na Ronyho Paradeisera a následně na OKTAGONu 21 neuspěl s Miro Štrbákem. První prohra byla pro Karola velmi smutná, protože absolutně neprodal svůj um a nechal se uškrtit již v prvním kole.

Zápas se zkušeným harcovníkem Štrbákem byla jiná písnička. Fantastická tříkolová bitva vtáhla fanoušky do akce nebývalým způsobem a Karolko i přes prohru mohl odejít se vztyčenou hlavou. Osmadvacetiletý svěřenec Attily Végha tak upravil svůj rekord na sedm výher a tři porážky, kdy 57 % vítězství získal knockoutem.

OKTAGON 23: Karol Ryšavý – Matěj Kuzník

Karol Ryšavý nemá přezdívku „Bomby“ jen tak zbůhdarma. Navíc bude mít v tomto souboji drobnou výhodu ve výšce i dosahu. Matěj Kuzník je ale chodící lepidlo, které nelze jen tak sundat. Karolko bude mít šanci hlavně v úvodu kol a může kalkulovat s Matějovou chatrnější kůží v obličeji.

Kuzník končí každý zápas zkrvavený a je dost možné, že se jednou najde rozhodčí, který jej nenechá v boji pokračovat. V zápase dvou odlišných stylů věříme trochu více zástupci Reinders Teamu, který je ve větší psychické pohodě a má za sebou v poslední době solidní výsledky.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin