Top-Fight.cz - bojové sporty
Václav Mikulášek a Thomas Robertsen si to rozdají na OKTAGONu 23

Jedním z hlavních taháků turnaje OKTAGON 23 je 1.5. 2021 zápas mezi Thomasem Robertsenem a Vaškem Mikuláškem. Ostravský bouřlivák, který polarizuje domácí scénu, si svého soka vyžádal u vedení organizace a věří, že právě přes zkušeného Nora povede cesta k odvetě s Karlosem Vémolou. Podívejte se na zajímavosti a video.

Právě Vémola nedal Vaškovi v jejich nedávném zápase pražádnou šanci a jednostranný duel ukončil škrcením již po minutě! Mikuláškovi se tak nepovedlo prodat náročnou přípravu, při které mu pomáhal například Attila Végh. Do tohoto souboje půjde Baba Jaga s bilancí sedm výher a stejný počet porážek, kdy 86 % vítězství získal knockoutem.

OKTAGON 23 přinese zajímavou podívanou v MMA

Thomas Robertsen je na OKTAGONu 23 favorit

Thomas Robertsen má aktuálně v zádech sérii dvou neúspěchů v řadě. Obě prohry přišly po škrcení, ale Nor v zápase s Vémolou ukázal, že je výborně fyzicky i technicky vybaveným borcem a česká jednička střední váhy měla ve třetím kole obrovské problémy. Karlos těžké chvíle přežil a rozhodl oblíbenou technikou.

Thomas je v civilním životě policista a disciplína i řád je na něm vidět i v oktagonu. Díky zkušenostem z Cage Warriors působí klidným a vyzápaseným dojem. Thomas Robertsen se zároveň nechal slyšet, že se jedná o jeho poslední zápas, takže má o motivaci postaráno. Vidí to tak i bookmakeři, kteří ho favorizuji v kurzu 1.20.

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen, tip

Nedávný soupeř obou aktérů tohoto zápasu Karlos Vémola má o vítězi jasno. Mikulášek je pro něj totální outsider, který prakticky nemá šanci uspět. Podle nás bude mít nejblíže k vítězství v prvním kole a hlavně v postoji. Pokud dokáže těžit z výškové i dosahové výhody, mohl by soupeře natrefovat a otřást s ním.

Čím bude zápas delší, otěže převezme podle nás Nor, který si síly dokáže výborně rozložit a ukázal, že je nebezpečný i v poslední pětiminutovce. Kurzy jsou nastavené pro českého borce hodně nepříznivě, ale podle nás rozhodně bez šance není a věříme, že se dokáže revanšovat za výkon v zápase s Terminátorem.

 • 1️⃣Kdy je galavečer OKTAGON 23?

  Turnaj OKTAGON 23 se uskuteční první sobotu v květnu. Datum 1.5.2021 nám přinese opět skvělé bitvy. Místem konání je Brno, Zoner BOBYHALL. Galavečer bude bez diváků.

 • 2️⃣Kdo bude bojovat na OKTAGONu 23?

  OKTAGON 23 přinese skvělé zápasy a fight card. Martin Buday a Kamil Minda si to rozdají o titul. Po dlouhé době by se měl představit Leo Brichta. Dále nastoupí legendární Petr Kníže, Matouš Kohout, Andrej Kalašník a Tomáš Bolo.

 • 3️⃣Kde najdu fight card a výsledky turnaje OKTAGON 23?

  Výsledky turnaje, další podrobnosti, reportáže a zajímavosti naleznete zde. Pro tento turnaj připravujeme speciální článek, kde budeme aktualizovat live informace přímo z turnaje online.

 • 4️⃣Kde sledovat v livestreamu zápasy OKTAGON 23?

  Zápasy turnaje OKTAGON 23 se dají sledovat přes placené PPV na oficiálních stránkách OKTAGONu. Často turnaje přenáší i různé sázkové kanceláře, tu nejlepší doporučujeme zde. Proces registrace a samotné zapnutí přenosu je jednoduché.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email