top fight logo export web
Václav Mikulášek a Thomas Robertsen si to rozdají na OKTAGONu 23

OKTAGON 23 živě: Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen, zajímavosti a video

Jedním z hlavních taháků turnaje OKTAGON 23 je 1.5. 2021 zápas mezi Thomasem Robertsenem a Vaškem Mikuláškem. Ostravský bouřlivák, který polarizuje domácí scénu, si svého soka vyžádal u vedení organizace a věří, že právě přes zkušeného Nora povede cesta k odvetě s Karlosem Vémolou. Podívejte se na zajímavosti a video.

Právě Vémola nedal Vaškovi v jejich nedávném zápase pražádnou šanci a jednostranný duel ukončil škrcením již po minutě! Mikuláškovi se tak nepovedlo prodat náročnou přípravu, při které mu pomáhal například Attila Végh. Do tohoto souboje půjde Baba Jaga s bilancí sedm výher a stejný počet porážek, kdy 86 % vítězství získal knockoutem.

OKTAGON 23 přinese zajímavou podívanou v MMA

Thomas Robertsen je na OKTAGONu 23 favorit

Thomas Robertsen má aktuálně v zádech sérii dvou neúspěchů v řadě. Obě prohry přišly po škrcení, ale Nor v zápase s Vémolou ukázal, že je výborně fyzicky i technicky vybaveným borcem a česká jednička střední váhy měla ve třetím kole obrovské problémy. Karlos těžké chvíle přežil a rozhodl oblíbenou technikou.

Thomas je v civilním životě policista a disciplína i řád je na něm vidět i v oktagonu. Díky zkušenostem z Cage Warriors působí klidným a vyzápaseným dojem. Thomas Robertsen se zároveň nechal slyšet, že se jedná o jeho poslední zápas, takže má o motivaci postaráno. Vidí to tak i bookmakeři, kteří ho favorizuji v kurzu 1.20.

Václav Mikulášek vs. Thomas Robertsen, tip

Nedávný soupeř obou aktérů tohoto zápasu Karlos Vémola má o vítězi jasno. Mikulášek je pro něj totální outsider, který prakticky nemá šanci uspět. Podle nás bude mít nejblíže k vítězství v prvním kole a hlavně v postoji. Pokud dokáže těžit z výškové i dosahové výhody, mohl by soupeře natrefovat a otřást s ním.

Čím bude zápas delší, otěže převezme podle nás Nor, který si síly dokáže výborně rozložit a ukázal, že je nebezpečný i v poslední pětiminutovce. Kurzy jsou nastavené pro českého borce hodně nepříznivě, ale podle nás rozhodně bez šance není a věříme, že se dokáže revanšovat za výkon v zápase s Terminátorem.

 • 1️⃣Kdy je galavečer OKTAGON 23?

  Turnaj OKTAGON 23 se uskuteční první sobotu v květnu. Datum 1.5.2021 nám přinese opět skvělé bitvy. Místem konání je Brno, Zoner BOBYHALL. Galavečer bude bez diváků.

 • 2️⃣Kdo bude bojovat na OKTAGONu 23?

  OKTAGON 23 přinese skvělé zápasy a fight card. Martin Buday a Kamil Minda si to rozdají o titul. Po dlouhé době by se měl představit Leo Brichta. Dále nastoupí legendární Petr Kníže, Matouš Kohout, Andrej Kalašník a Tomáš Bolo.

 • 3️⃣Kde najdu fight card a výsledky turnaje OKTAGON 23?

  Výsledky turnaje, další podrobnosti, reportáže a zajímavosti naleznete zde. Pro tento turnaj připravujeme speciální článek, kde budeme aktualizovat live informace přímo z turnaje online.

 • 4️⃣Kde sledovat v livestreamu zápasy OKTAGON 23?

  Zápasy turnaje OKTAGON 23 se dají sledovat přes placené PPV na oficiálních stránkách OKTAGONu. Často turnaje přenáší i různé sázkové kanceláře, tu nejlepší doporučujeme zde. Proces registrace a samotné zapnutí přenosu je jednoduché.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Bojové sporty živě

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Vyberte 3 000,- Kč hned.