OKTAGON 24 live: Štefan Vojčák vs. Alexander Cverna, analýza, informace a fight card

OKTAGON 24 live: Štefan Vojčák vs. Alexander Cverna, analýza, informace a fight card

Promotér a hlavní matchmaker OKTAGONu 24 Ondra Novotný nám na poslední chvíli doplnil kartu o divácky bezesporu velmi zajímavý zápas.

Těžká váha je sledovaná a zde se střetnou dva opravdu unikátní přírodní úkazy. Alex Cverna měl do klece organizace OKTAGON nakročeno v minulosti již několikrát, ale vždy musel ze zdravotních důvodů ze zápasu odstoupit.

V posledním případě se tak stalo pouhých několik desítek hodin před turnajem, to z důvodu špatných jaterních testů. Tyto komplikace způsobila Cvernovi dehydratace spojená se shazováním. Nyní se zdá, že přichází jedna z posledních šancí, aby Alex ukázal, co opravdu umí.

Čtyřiačtyřicetiletý borec půjde do tohoto souboje s bilancí osm výher a dvě porážky, kdy 50 % vítězství získal knockoutem.

Reprezentant známého OFA gymu Štefan Vojčák zažije v tomto zápase svoji ostrou premiéru v profi oktagonu a bude zajímavé sledovat, jak se tento fakt podepíše na jeho výkonu. I když by se mohlo zdát, že proti mnohem zkušenějšímu sokovi nemá příliš velké šance na úspěch, opak bude pravdou.

OKTAGON 24: Štefan Vojčák vs. Alexander Cverna

Štefan si na Alexe hodně věří a na zápas kývl bez většího váhání. Bude mít skoro deset centimetrů výšky navíc a silově ztrácet na Alexe také určitě nebude. Pokud se mu boj povede přenést na zem, bude o vítězi s velkou pravděpodobností rozhodnuto.

Vojčák je na plachtě nebezpečný i ze zad a v horní pozici je pro soupeře naprostou pohromou. Doufejme, že oba borci zvládnou splnit váhový limit a my se tak dočkáme zajímavého souboje generací a stylů.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue