top fight logo export web
holota

OKTAGON 25: Václav Holota vs. Daniel Hromek

Turnaj OKTAGON 25 má jako hlavní událost zápas o uvolněný titul v těžké váze, ale zajímavá show nás čeká již od prvních soubojů na prelims.

Sedmadvacetiletý tělocvikář Václav Holota se rozhodl udělat MMA kariéru a přestěhoval se i s přítelkyní do Prahy, aby mohl intenzivněji trénovat u Andrého Reinderse. V profi premiéře jasně přejel veterána Číňana Poborského a poté si připsal dvě výhry submisí nad Bielicem a Farkašem. První zápas v OKTAGONu dopadl pro Vaška také na výbornou. Němce Elderbieva utloukl na konci prvního kola. Poté přišel nejtěžší test dosavadní kariéry v podobě všestranného Christiana Jungwirtha. Holota jej dostal několikrát do velmi utaženého škrcení nebo páky, ale nesmrtelný Němec vše přežil a zvítězil na body. Upravil tak Václavův rekord na čtyři výhry a jednu porážku, kdy 50 % vítězství získal knockoutem.

Daniel Hromek má za sebou fantastickou kariéru v Muaythai, kde se prosazoval na té nejvyšší světové úrovni. Přechod k MMA vyšel sedmadvacetiletému Slovákovi výtečně. Na turnaji XFN 16 vyřídil Alihana Mizaeva ve druhém kole na TKO. Další na řadě byl Igor Daniš, který také sbíral úspěchy v thajském boxu. Dlouho promovaný a očekávaný boj přinesl nakonec naprosto jednoznačnou záležitost v Danielově režii a výhru knockoutem v prvním kole. Na nedávném turnaji OKTAGON 20 přišlo pro Hromka lehké vystřízlivění. Jan Fajk jej vzal do učení v graplingu, válel jej plná tři kola po podlaze klece a připsal si bodovou výhru. Dan tak nastoupí s bilancí dvě výhry a jedna porážka, kdy 100 % vítězství získal knockoutem.

Recept, jak se dá Hromek porazit, naservíroval Honza Fajk svému týmovému kolegovi až pod nos. Holota je také velmi solidní grappler a dá se čekat, že použije osvědčenou strategii a nebude se chtít s Hromkem přebíjet v postoji. Pokud se tak stane a Václav dostane Dana na zem, je schopný ho tam ukončit submisí. Pro zástupce Spartakus Fight Gymu se podle nás jedná o velmi nešťastně zvolený match-up, a proto půjdou naše peníze na výhru Václava Holoty.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.