Top-Fight.cz - bojové sporty

Oktagon – Barborík Vojto – Belov Sasha

Velký návrat do organizace OKTAGON čeká na listopadovém turnaji velkou slovenskou naději Vojto Barboríka. Soupeřem mu bude další nadějný borec původem ze Španělska Sasha Belov.

Ten má momentálně bilanci čtyř výher a jednu porážku, kdy 50 % vítězství získal knockoutem. Letos nastoupil ke dvěma zápasům. Na akci NOVA FC 1 zvládl na body porazit Abdela Djilaliho, ale v druhém případě podlehl Andrey Khokhlovovi. Výsledek byl ale po protestech z Belovova rohu změněn na no contest (bez výsledku).

Barborík si drží slušný rekord deseti výher a jedné porážky, kdy 70 % vítězství získal submisí. Vojto se vrací do OKTAGONu po více než dvou letech, které vyplnil zápasy pro XFN a PCF. Zde Barborík předváděl suverénní výkony a připsal si skalpy Pastucha, Arandjelovice nebo Skrielje. Jediný, kdo na něj nalezl recept, byl šampion Deák, ale to bylo již v roce 2014.

V tomto zápase bude velký favorit navrátilec do OKTAGONu, Barborík. Belov bude mít hendicap ve výšce i dosahu. Barborík je na pérovou váhu opravdu velkým borcem a jede na vlně úspěchu. Navíc má dvakrát tolik zápasů, a to je při tomto počtu, na zkušenostech opravdu znát. Kurz na výhru Barboríka je 1.20.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin