Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Bartl Marek – Dauliatov Aziz

Oktagon 11, který se uskuteční v Ostravar Aréně, nabízí na české poměry hodně nabitou startovní listinu. Zápas Bartl Marek – Dauliatov Aziz by byl na spoustě jiných akcí na hlavní kartě a zde prakticky otevírá celý galavečer.

Bartl Marek vs. Dauliatov Aziz

Dauliatov je účastníkem druhé výzvy Oktagonu a na kontě má 7 profesionálních zápasů, ve kterých dokázal urvat 4 vítězství. Nejvíce nám utkvěly v paměti poslední dvě vystoupení. Semifinále Oktagonské reality show ho svedlo do klece s pozdějším vítězem Karolem Ryšavím, který ale Azize totálně přejel a ukončil ho v prvním kole. Další zápas, který se odehrál na Oktagonu 10 před vyprodanou O2 arénou, se zástupci pražského PriMMAt Gymu vydařil více. Sice z toho byla jen prohra s Ronaldem Paradieserem, ale srdnatý a bojovný výkon potěšil všechny fanoušky v hale.

Marek Bartl na stejné akci porazil Tomáše Le Syho, ale nestihl ukázat, jak moc má natrénováno. Rozhodčí zápas ukončil již v prvním kole z důvodu tržné rány. Pro Bartla to byl druhý zápas po delší pauze způsobené zraněním. Dříve zvládl porazit například Jana Malacha a také posbírat zkušenosti v zápasech s Homolkou, Kozmou a Borarosem.

V tomto zápase se očekává atraktivní souboj dvou postojářů. Navrch by měl mít zkušenější a komplexnější Bartl. Aziz je stále na začátku kariéry a i když předvedl, že umí zabojovat, na Bartla to stačit nebude. Ten si v případě problémů v postoji pomůže strhem a na zemi Dauliatova určitě předčí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin