Oktagon – Běle Jakub – Bolo Tomáš

OKTAGON se rozhodl uspořádat další solidně obsazený turnaj a tak nás v sobotu večer bude v Brně čekat porce dvanácti zápasů. Hlavní kartu otevře souboj ve střední váze Běle Jakub vs. Bolo Tomáš.

Druhý jmenovaný má v jednatřiceti letech bilanci osm výher a šest porážek, kdy 50 % vítězství získal submisí. Do diváckého povědomí se zapsal jako účastník druhé OKTAGON Výzvy, kde ho ale brzy vyřadil Michal Kotalík. Bolo od té doby zvládl porazit například nebezpečného Maďara Horváta nebo Miroslava Vacka. Remízu si odnesl ze souboje s Davidem Hoškem a nestačil pouze na Řeka Michailidise, který ale momentálně nastupuje v oktagonu UFC.

Jakub Běle je smolař české MMA scény. I díky nepřízni osudu disponuje záporným skóre pět výher a šest porážek, kdy 60 % vítězství získal knockoutem. Jakub se fanouškům představil v první sérii OKTAGON Výzvy, kde nestačil na Gábora Borároše. V posledních zápasech nejprve sestřelil Miroslava Brože a následně byl stejným způsobem ukončen Davidem Hoškem.

Jakub Běle vyměnil po dlouhé době svůj mateřský Penta Gym za Reinders Team a nutno uznat, že mu tato změna jde k duhu. V souboji s Bolem bude těžit z obrovské výškové výhody a jak si s ní umí poradit, to už ukázal proti Inkvizitorovi. Bolo bude muset zkracovat vzdálenost a snažit se Běleho házet, ale Jakub má velmi solidní obranu proti strhům. Věříme, že výhra z tohoto zápasu poputuje do Prahy, a proto vsadíme na Běleho v kurzu 1.61.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue