Top-Fight.cz - bojové sporty

Oktagon – Běle Jakub – Hošek David

Organizace OKTAGON vydala v nedávné době žebříčkové umístění svých bojovníků a ve střední váze obsadili čtvrtou a pátou příčku dva bijci, kteří si to spolu rozdají na OKTAGONu 15 v O2 aréně. Lépe postavený Jakub Běle bude čelit granátům, které má v rukavicích bývalý boxer David Hošek.

Ten má nyní bilanci tří výher, jednu remízu a jednu porážku. Všechna vítězství získal před limitem, dvě třetiny KO a jednu submisí. Po slabším začátku, kdy bylo vidět, že si potřebuje zvyknout na novou sportovní disciplínu, začíná působit opravdu nebezpečně a je jasné, že se sním musí ve střední váze počítat.

Jakub Běle je finalista první série OKTAGON výzvy a momentálně má vyrovnaný rekord pěti výher a stejný počet porážek, kdy 60 % vítězství získal knockoutem. V poslední době střídal v pravidelném sledu výhry a prohry. Nyní po výborném výkonu na OKTAGONu 13, kdy přejel favorizovaného Miroslava Brože TKO v prvním kole, vypadá Jakub nejlépe za poslední roky.

Těžký zápas na tipování, kdy se proti sobě postaví univerzálnost a větší zkušenosti Běleho proti bombám a dravosti, kterou reprezentuje Hošek. Jakub bude mít jako tradičně výškovou převahu a pokud vydrží začátek zápasu, kdy je David nejvíce nebezpečný, mohl by postupně převzít iniciativu a dojít si pro vítězství. Věříme, že se prosadí zkušenosti a Běle si tímto zápasem řekne o titulovou šanci. Kurz na výhru Jakuba Běleho je 1.68.

Pokud chcete sledovat Oktagon 15 online, máte možnost! Stream zdarma bude vysílat sázková kancelář Tipsport a pokud se nyní registrujete zde, obdržíte 150,- Kč bonus zdarma na první sázky.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?