top fight logo export web

Oktagon: Borároš Gábor vs. Poborský Jaroslav, video

Jedno z nejzvučnějších jmen československé bojové scény a šampióna první série show OKTAGON Výzva, Gábora Borárose, do semifinálového zápasu vyzvala legenda a rekordman Jaroslav „Číňan“ Poborský, který se tak nebál toho, čemu se hodně domácích bojovníků předním vyhnulo.

Podle sázkovek, ale asi i podle očekávání, jde do zápasu jako favorit právě slovenský Boráros, ale jestli bychom neměli někoho podceňovat, tak právě Poborského. Ten si o titul OKTAGONu říkal už po vítězství nad favorizovaným Františkem Fodorem, kdy dokázal, že když mu o něco jde, tak se dokáže adekvátně připravit a vyhrát.

Role outsidera mu tedy cizí rozhodně není, stejně jako zápas před arénou, která z drtivé části podporuje domácího borce.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.