Oktagon – Borároš Gábor – Primera Tato

Hlavní předzápas OKTAGONu 16 obstará zlatý chlapec slovenského MMA Gábor Borároš a jako oponent se mu postaví španělský bojovník Tato Primera.

Tento osmadvacetiletý borec disponuje rekordem třináct výher a devět porážek, kdy 69 % vítězství získal knockoutem. Českým fanouškům se představil již ve dvou zápasech a nutno uznat, že velký dojem nezanechal. Nejprve na akci Fight Night West 3 nestačil na body na Miroslava Brože a následně na XFN 15 inkasoval rychlé KO od Macha Muradova.

Gábor Borároš má momentálně bilanci osmnáct výher a sedm porážek, kdy 67 % vítězství získal knockoutem. Po velkém zklamání, které mu přinesla rychlá prohra před plnou O2 arenou na OKTAGONu 15, přišel taktičtější výkon na OKTAGONu Prime 3 a zasloužené vítězství nad Mauricio Reisem.

V tomto zápase nebudeme favorita dlouho hledat. Primera sice vydrží docela slušné bití, ale tím výčet jeho kvalit končí. Gábor v tomto zápase nebude mít obvyklou výškovou nevýhodu a atleticky je na tom o několik tříd lépe než oplácaný Španěl. Očekáváme od prvních vteřin jednostranný souboj, který by měl Borároš ukončit před limitem. Kurz odpovídá rozložení sil a je na úrovni 1.35.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue