top fight logo export web
6e05d1ebdb343c7c3f5922610a95945dd3ea51a6

Oktagon – Brichta Leoš – Aguiar Aliston Cordeiro

Na Oktagonu 13 Štvanice uvidíme i český klenot MMA, kterým je mladý Leoš Brichta. Ten přišel do Oktagonu MMA, ale potkalo ho zranění, které se vyžádalo delší pauzu. Nyní je však připraven naskočit a pro návrat dostal přijatelného soupeře. Tím je brazilský zápasník Aguiar Aliston Cordeiro.

Leoš Brichta má profesionální bilanci 2-3, to na první pohled nic neřekne. Jenže jeho amatérská bilance je 31-3, což u nás má opravdu málokterý zápasník. Samotný top trenér Marek Lončák uznává, že Brichta to v sobě má, a proto nasadili vysokou laťku. Leoš odešel z práce a začal se věnovat MMA na 150%. Má agresivní styl a soupeře nenechá vydýchat ani vteřinu. Jeho zem je také stabilní, proto se řadí ke komplexním bojovníkům, kterým nedělá problém žádný způsob boje.

Prověřit ho tentokrát přijede Aguiar Aliston Cordeiro. Toho již české oko může znát z akce Oktagon Prime 1, kde měl jeden zápas. Ten byl proti skvělému bojovníkovi – Rony Paradeiser. Brazilec sice vydržet celá tři kola, ale nepředvedl vůbec nic. Jedno je jasné. Aguiar Aliston Cordeiro bude v tomto boji tahat za kratší konec. Jediné, co hrozí, je, že by se Brichta v úvodu vystřílel a pak by mohl mít problémy. Za svými zády má však zkušený tým, který nastaví jasnou strategii a vítězství by mělo zůstat v Praze. Zajímavou sázkou je i to, že zápas neskončí na body.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!