top fight logo export web
0ada9bb68668edeb7e807c33dd97c33ca7987692

Oktagon – Brož Miroslav – Ďatelinka Milan

Doposud neporažený Inkvizitor Míra Brož bude na Oktagonu 11 hájit skvostnou bilanci před talentovaným Slovákem Milanem Ďatelinkou. Tento účastník první řady Oktagon výzvy má za sebou již několik soubojů s českými borci. Nutno uznat, že se mu v nich poměrně daří. Po skalpu Tomáše Lejska, kterého ukončil efektním kopem na hlavu, si poradil i s Pavlem Salčákem.

Brož Miroslav a jeho tým

Nyní ale narazí na tvrdý oříšek. Miroslav Brož je bývalý hokejista, který souboje na ledě vyměnil za bitvy v kleci. Vzhledem k tomu, jak se mu zatím daří, to bylo výborné rozhodnutí. Míra má bilanci 7 výher ze 7 zápasů. Až do posledního vystoupení se vždy jednalo o vítězství na body. Naposledy ukončil Gabriela Toroka TKO ve druhém kole.

Souboj Brož Miroslav vs. Ďatelinka Milan slibuje parádní podívanou

Jednoznačným favoritem bude Brož. Ďatelinka je sice kvalitní borec, ale na „Inkvizitora“ nevyzraje. Brož je vždy fantasticky fyzicky připravený. Je to opravdu tréninkový maniak, který se navíc stále zlepšuje i po technické stránce. Po opatrném začátku, kdy proběhne nějaká oťukávaná, začne Brož tlačit. Možná to neukončí před limitem, ale na další vítězství to bude stačit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!