Oktagon – Brož Miroslav – Malach Jan

Složitá situace okolo virových omezení komplikují organizaci OKTAGON pořádání turnajů, ale to nebrání promotérům Novotnému s Nerudou v ohlašování zajímavě složených zápasů, kterých se na podzim snad dočkáme.

Jedním takovým je souboj dvou nekompromisních střelců Brože s Malachem. Král Severu, jak se tituluje Malach, se momentálně nachází v dobrém rozpoložení a v posledních třech zápasech pokaždé zvítězil. Dvakrát se jednalo o klasické MMA a jednou to bylo pod upravenými pravidly Underground. Všechna vítězství navíc přišla knockoutem. Honza tak upravil svojí bilanci na dvanáct výher a deset porážek, kdy 67 % vítězství získal KO.

Míra Brož se po nepovedeném roce 2019 rozhodl pro velkou změnu a ze střední váhy se posunul až do lehké. K tomuto rozhodnutí přispěla dvě tvrdá KO, které inkasoval od Ďatelinky a Běleho. Že se jednalo o krok správným směrem, to napověděl OKTAGON Prime 3, kde si Míra poradil s nebezpečným thaiboxerem Igorem Danišem. Do tohoto zápasu tak půjde s rekordem osm výher a dvě porážky, kdy 75 % vítězství získal rozhodnutím bodových rozhodčích.

Oba dva bijci preferují boj v postoji a hlavně Malach jde vždy tvrdě po ukončení. Pokud si to s ním Míra Brož zkusí rozdat při tvrdých boxerských výměnách, skončí velmi pravděpodobně knockoutován. Honza v poslední době působí jistě a prezentuje se krásně uvolněným pohybem. Kurz na Malachovu výhru je zatím příznivých 1.72, takže se vyplatí nečekat na jeho propad.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue