Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Bryczek Robert – Silva Leandro

Souboj s mezinárodním obsazením ve veltrové váze bude jednou z ozdob OKTAGONu 15. Na jedné straně klece bude stát v OKTAGONu prověřený Polák Bryczek a na druhé zkušený Brazilec Silva. Tento bezmála 34letý borec má bilanci 23 výher a 8 porážek, kdy 43 % vítězství získal submisí.

Během své bohaté kariéry nastupoval v ruské ACB a hlavně zvládl sedm zápasů v UFC. V americké lize dokázal porazit například Charlie Brennemana nebo Lewise Gonzaleze. Nestačil naopak na Trinalda nebo Rustama Khabilova. Silva je komplexní bojovník, který díky své houževnatosti nikdy nebyl ukončen před limitem!

Robert Bryczek se do akce vrátil po dvouleté pauze na OKTAGONu 12, kde si suverénním způsobem poradil s nebezpečným Maďarem Mate Kerteszem. Upravil tím svůj rekord na deset výher a dvě porážky, kdy 50 % vítězství získal na body. Bryczek se kromě svého domácího Veto Teamu připravoval i ve Varšavě pod Miroslawem Okinským po boku takových es jako je Szymon Kolecki nebo Oleksiejczuk.

Zápasové zkušenosti a kvalita soupeřů hovoří pro veterána z Brazílie. Bryczek by měl mít navrch po silové stránce, protože je to čistokrevný veltr, zatímco Silva prakticky celou kariéru strávil v lehké váze. Polák je také o pět centimetrů vyšší a disponuje větším dosahem. Věříme, že větší motivace a síla tentokrát přebijí zkušenosti, a proto zvolíme sázku na Bryczeka v kurzu 1.62.

Robert Bryczek, který se za několik dní představí na OKTAGONu 15, podepsal s největší tuzemskou organizací dlouhodobou smlouvu a nyní by rád promluvil do souboje o post vyzyvatele v nabité veltrové váze.

Proč jste podepsal právě OKTAGON MMA?
OKTAGON mi nabídl nejlepší podmínky ze všech. OKTAGON působil nejprofesionálněji. Podívejte se, jak se dynamicky vyvíjejí na vlastním trhu. Mají základnu vlastních hvězd a navíc přitahují stále více bojovníků z celého světa, což zvyšuje jejich mezinárodní prestiž. Nejdůležitější bylo, že si nezavírám dveře do světa. V OKTAGONu mám smlouvu pouze na Česko a Slovensko.

Ve stejnou dobu byl ohlášen i tvůj soupeř pro další zápas, kterým je Leandro Silva. Co jsi o něm zjistil?
Trénuje v American Top Teamu. Prošel UFC nebo ACB a má přes třicet zápasů. Je to opravdu zkušený bojovník a také skvělá šance na zviditelnění. Nikdy neprohrál před limitem, takže bude hodně nebezpečný.

Na zápas se připravuješ i ve Varšavě v akademii Wilanow, proč jsi zvolil tento gym?
Rád se sem jezdím připravovat, protože Miroslaw je výborný trenér, který má možná největší zkušenosti ze všech MMA trenérů v Polsku. Je tu obrovská konkurence a možnost spárovat třeba s Oleksiejczukem nebo Szymonem Koleckim.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin