top fight logo export web
070f24b7fc177b5c978e1395e77393e18c719296

Oktagon – Buday Martin – Orlov Yevgeny

Crow aréna v Košicích se bude otřásat v základech. V oktagonu se srazí ukrajinský buldozér Orlov a slovenský obr Buday. Oba momentálně disponují výbornou formou a tento zápas by měl být skvělou podívanou na té nejvyšší úrovni.

Martin Buday je slovenská jednička těžké váhy s bilancí pěti výher a jedné porážky. Zástupce Spartakus Fight Gymu navíc poslední 4 zápasy ukončil shodně TKO. Momentálně má za sebou poměrně dlouhou přípravu, protože původně plánovaný zápas na ostravském Oktagonu odpadl kvůli zranění soupeře. Martin je vynikající grappler ověnčený mnoha úspěchy, ale má za sebou i dlouhý kemp v Thajsku, kde zapracoval hlavně na svém postoji.

Yevgeny Orlov zatím v MMA mnoho nepředvedl, ale svou premiéru, kterou absolvoval pod vlajkou Fight Nights Global, zvládl na výbornou a Dritana Barjamaje uškrtil během minuty. Větší zápasovou praxi má v řecko-římském zápase, kde získal několik cenných titulů včetně olympijské medaile.

Zápasy v těžké váze, navíc takto neprověřených borců, jsou hodně obtížné na tipování, ale vyšší důvěru v nás vzbuzuje Martin Buday. Dokáže výborně reagovat na průběh fightu a vzhledem k jeho šampionským ambicím by měl Orlova porazit.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!