top fight logo export web
0feca1ff92e8a3418fa0749202d40ae0b5a661c4

Oktagon – Daniš Igor – Hromek Daniel

Dalším skvělým zápasem bude jistě duel Daniš Igor – Hromek Daniel. Možná tyto jména nebudou divákům nic moc říkat, jenže tihle dva už mají dohromady desítky zápasů.

Igor Daniš dal bojovým sportům úplně vše a několik let se pohyboval v Asii, kde vyzkoušel snad všechny místní sporty a zaznamenal několik úspěchů v thajském boxu. I ten samozřejmě neodolal popularitě MMA a tak převléká rukavice a jde zkusit své štěstí do oktagonu. Soupeřem mu bude Hromek Daniel, který má menší výhodu v tom, že už jeden MMA zápas absolvoval. To zde ale nehraje takovou roli, jelikož Daniš nastupoval do ringů po celém světě a většinou ještě musel čelit jako cizinec nepříjemnému publiku. Volíme jasně výhru Daniše a naše predikce je, že toto jméno ještě mnohokrát uslyšíme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!