top fight logo export web
8c1366e3c81d8c8dd2723ef073516847b119ad5b

Oktagon – Dauliatov Aziz – Paradeiser Ronald

Zápas Aziz Dauliatov – Ronald Paradaiser má svého obrovského favorita, kterým je slovenská vycházející hvězda Ronald Paradeiser. Rony má na svém kontě již 12 profi zápasů, z nichž 7 vyhrál a 5 prohrál. Jen jeden z těchto zápasů však došel až do třetího kola a nevěřím, že do třetího kola dojde zápas s Azizem.

Dauliatov Aziz vs. Paradeiser Ronald

Azize znají diváci především z reality show Oktagon výzva, kde nejprve porazil ve třech kolech zraněného Omara Ahmada a následně prohrál v semifinále v prvním kole s Karolem Ryšavým. Aziz má nyní bilanci 4-2 a kromě zápasu s Ryšavým skončily všechny jeho zápasy na body.

Nyní však nastoupí proti Ronaldu Paradaiserovi, který je jednoznačně lepším bojovníkem, má lepší postoj, lepší zem a nebojí se chodit do přestřelek. Očekávám, že kvalita Paradeisera se ukáže naplno a víc jak dvě kola v zápase neuvidíme.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!