top fight logo export web
26e5004a1686567cb20eda42e6ed7b095c722906

Oktagon – Dohnal Jakub – Ryšavý Karol

Ve finále Oktagonu zkusíme sázku na Karola Ryšavého v poměrně hodnotném kursu.

Karol Ryšavý má zkušenosti především z amaterského MMA, kde má bilanci 5-1. V profesionálním MMA si připsal jednu porážku, avšak v rámci Oktagonu ukázal, jak je skvělým bojovníkem. Porazil Tomáše Linh Le Syho a následně si v semifinále poradil s Azizem Dauliatovem. Ryšavý je sebevědomý, psychicky velmi odolný fighter, kterého zdobí skvělá disciplína. Má rozhodně kvalitnější postoj než Dohnal a nemá ani špatnou zem. Trénuje ve Spartakus Gymu pod vedením vítěze Bellatoru Atillou Veghem, se kterým absolvoval v minulém měsíci i soustředění v Thajsku.

Dohnal Jakub vs. Ryšavý Karol

Jakub Dohnal je v MMA doposud neporažený se skvělou bilancí 5-0. Stačilo však málo a ve finále výzvy nemusel vůbec být. Kdo viděl jeho semifinálový zápas s Matúšem Arpášem, tak musí uznat, že zápas byl velmi vyrovnaný a rozhodnutí na body ve prospěch Jakuba Dohnala vzbudilo silnou kontroverzi. Tento zápas však nijak nesnižuje kvality Jakuba Dohnala, který vyniká především skvělým bojem na zemi.

Ryšavý si je vědom kvalit Dohnala a věřím, že zapracoval zejména na obraně proti takedownům. Pokud minimalizuje tuto silnou zbraň Dohnala (včetně následného boje na zemi), má velkou šanci na vítězství.

Osobně vidím šance obou zápasníků na vítězství naprosto vyrovnaně a díky výhodnému kursu musíme jet Karola Ryšavého.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!