top fight logo export web
ca2d3da6c3a5da5467b31b4b26c746d688c194f3

Oktagon – Dvořák Lukáš – Kvelidze Giorgi

Dlouholetého reprezentanta v thajském boxu Lukáše Dvořáka čeká premiéra v organizaci OKTAGON. Soupeřem mu bude málo známý Gruzínec Giorgi Kvelidze. Ten má na kontě tři profesionální zápasy. Po úvodní porážce si připsal dvě výhry a doufá, že skalpem známého postojáře zaujme tuzemské skauty a zakoření na delší dobu na lukrativním území tuzemské scény, kde je o bojovníky v této váhové kategorii nouze.

Luky po veleúspěšné kariéře v postoji změnil sportovní disciplínu i gym. Nestora české bojové scény Petra Macháčka vyměnil za progresivního Andrého Reinderse a pod jeho vedením zažil úspěšnou premiéru na akci Harley Days. Zde porazil Itala Lee Ferrata, kterého ukončil sérií tvrdých loktů po překvapivé dominanci v graplingových výměnách. Upravil tím svou bilanci na 3 výhry a nula porážek.

Lukáš podepsal s OKTAGONem smlouvu na 4 zápasy a je jasné, že šikovný matchmaker Ondra Novotný ozkouší svou novou akvizici lehčím zápasem. Lukáš navíc prokázal, že netrpí bolestí bývalých postojářů a klinče na kleci mu sedí ještě více než v ringu. V tomto zápase se navíc bude chtít ukázat a určitě se svého soupeře pokusí ukončit před limitem. Má k tomu všechny předpoklady, granáty v rukavicích, sílu při pasování a zkušenosti z velkých zápasů. Pokud Gruzínec neprojeví nelidskou odolnost, konce třetího kola se nedožije. Kurz na Dvořákův triumf před limitem je 1.65.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!