top fight logo export web
c609a654e25eb4a4b0e636d1cc6879c360d84a41

Oktagon – Gottvald Jan – Carlos Rodrigo

Premiéru v nové organizaci si v Ostravě odbude populární Jay Jay Gottvald. Oktagonu se podpisem tohoto borce povedl opravdu mistrovský kousek. Jay Jay patří v polotíze mezi absolutní špičku v Česku a konečně se mu snad dostane zasloužené pozornosti. Jeho celková bilance je 8 výher a 2 porážky. Jednu mu uštědřil Eldar Rafigaev na submisi,  tu druhou Němec Stephan Puetz. Ten se řadí mezi evropské top bojovníky a Honza s ním prohrál na body po velké bitvě.

Gottvald Jan vs. Carlos Rodrigo na akci Oktagon MMA

Carlos Rodrigo je velezkušený (37 let) brazilský bojovník s rekordem 21 vítězství a 14 porážek. Jeho poslední zápas se udál nedávno, konkrétně 16. února v Srbsku. Rodrigo v něm narazil na známého Japonce Satoshi Ishiho a podlehl mu TKO v prvním kole.

Honza Gottvald bude na tento zápas skvěle připraven. Společně s Jiřím Procházkou absolvoval kemp ve švédském All-Star Teamu po boku hvězd UFC jako Latifi nebo Gustafsson. Brazilec bude mít velký hendikep ve výšce i rozpětí paží. Očekáváme hladké vítězství bojovníka z brněnského Jetsaam Gymu, pravděpodobně brzy před limitem.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.