top fight logo export web
c609a654e25eb4a4b0e636d1cc6879c360d84a41

Oktagon – Gottvald Jan – Carlos Rodrigo

Premiéru v nové organizaci si v Ostravě odbude populární Jay Jay Gottvald. Oktagonu se podpisem tohoto borce povedl opravdu mistrovský kousek. Jay Jay patří v polotíze mezi absolutní špičku v Česku a konečně se mu snad dostane zasloužené pozornosti. Jeho celková bilance je 8 výher a 2 porážky. Jednu mu uštědřil Eldar Rafigaev na submisi,  tu druhou Němec Stephan Puetz. Ten se řadí mezi evropské top bojovníky a Honza s ním prohrál na body po velké bitvě.

Gottvald Jan vs. Carlos Rodrigo na akci Oktagon MMA

Carlos Rodrigo je velezkušený (37 let) brazilský bojovník s rekordem 21 vítězství a 14 porážek. Jeho poslední zápas se udál nedávno, konkrétně 16. února v Srbsku. Rodrigo v něm narazil na známého Japonce Satoshi Ishiho a podlehl mu TKO v prvním kole.

Honza Gottvald bude na tento zápas skvěle připraven. Společně s Jiřím Procházkou absolvoval kemp ve švédském All-Star Teamu po boku hvězd UFC jako Latifi nebo Gustafsson. Brazilec bude mít velký hendikep ve výšce i rozpětí paží. Očekáváme hladké vítězství bojovníka z brněnského Jetsaam Gymu, pravděpodobně brzy před limitem.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!