Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Gottvald Jan – Carlos Rodrigo

Premiéru v nové organizaci si v Ostravě odbude populární Jay Jay Gottvald. Oktagonu se podpisem tohoto borce povedl opravdu mistrovský kousek. Jay Jay patří v polotíze mezi absolutní špičku v Česku a konečně se mu snad dostane zasloužené pozornosti. Jeho celková bilance je 8 výher a 2 porážky. Jednu mu uštědřil Eldar Rafigaev na submisi, tu druhou Němec Stephan Puetz. Ten se řadí mezi evropské top bojovníky a Honza s ním prohrál na body po velké bitvě.

Gottvald Jan vs. Carlos Rodrigo na akci Oktagon MMA

Carlos Rodrigo je velezkušený (37 let) brazilský bojovník s rekordem 21 vítězství a 14 porážek. Jeho poslední zápas se udál nedávno, konkrétně 16. února v Srbsku. Rodrigo v něm narazil na známého Japonce Satoshi Ishiho a podlehl mu TKO v prvním kole.

Honza Gottvald bude na tento zápas skvěle připraven. Společně s Jiřím Procházkou absolvoval kemp ve švédském All-Star Teamu po boku hvězd UFC jako Latifi nebo Gustafsson. Brazilec bude mít velký hendikep ve výšce i rozpětí paží. Očekáváme hladké vítězství bojovníka z brněnského Jetsaam Gymu, pravděpodobně brzy před limitem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin