top fight logo export web
8e70aad6a85f81c78b72c53d0b03133bf7eb24f1

Oktagon – Gottvald Jan – Da Silva Henrique

Jan Gottwald se chystá mezi profíky na svůj dvanáctý zápas z nichž devět vyhrál, jenom dvakrát se musel před svými soupeři sklonit. Naposledy porazil bývalý šampión GMC náhradníka Zukauskase, mladý Litevec českému borci v rámci Oktagonu zle zatápěl a prohrál až na body.

Gottvaldovi je trochu vyčítáno, že neumí své soupeře ukončit, většinu zápasů vyhrál až díky decisions a jeho duely nejsou tak atraktivní, jako je tomu u jiných bojovníků. V Bratislavě před ním stojí každopádně obrovská výzva, Gottvald narazí na borce se zkušenostmi z UFC (Fight Night), kterým je Henrique Da Silva.

Brazilec má za sebou zápasy proti velice silným soupeřům včetně Johnnyho Walkera, proto se jeho bilance začala lehce horšit (14:6). Z posledních sedmi duelů prohrál hned pětkrát a výhru nutně potřebuje, do zápasu tak půjde bez smilování s cílem Gottwalda ukončit před časovým limitem.

Silva je všestranný bojovník, lepší by měl být určitě na zemi. Rovněž v postoji by neměl zaostávat, technicky je na tom také skvěle, Da Silva si přijel pro povinné vítězství, které si ze Slovenska odveze. Komu se nechce hrát dvojka, může zkusit výhru Da Silvy před časovým limitem pravděpodobně KO/TKO.

Na tento zápas můžete vsadit u Fortuny!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!