top fight logo export web
219b177319a6c98b31b0677e830e7efbe10a306f

Oktagon – Hošek David – Varchola Michal

V předzápasech na Oktagonu 13 Štvanice uvidíme i zajímavý duel Hošek David – Varchola Michal. Hošek se rozhodl přesedlat k MMA a dobře pocítil, že je to trochu jiný sport než box. Jeho soupeřem je borec Michal Varchola ze Slovenska, který se vrací po pauze, jelikož dal v minulosti přednost studiu.

David Hošek začínal s MMA v tehdejším XFN, kde zažil vítěznou premiéru. Následně přestoupil do Oktagonu, kde předvádí kolísavé výkony. Je však otázkou času, kdy se tato mašina rozjede a plně si zvykne na MMA prostředí. Michal Varchola se vrací po pauze, tudíž je těžké dělat předsudky. Na kontě má dva zápasy, oba s úspěšným koncem. Průběh zápasů se očekává, že Hošek bude bojovat v postoji, využívat své síly a skvělého boxu, Varchola se ho naopak bude snažit dostat na zem. Zápasové tempo hraje do karet Hoškovi, který by měl zvítězit. Nebude to mít však vůbec jednoduché.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!