top fight logo export web
9bb4fef0ead9a4c718f5e53efccb967dfdb97f2c

Oktagon – Janka Jan – Boráros Gábor

Oba borci nejsou žádní beránci, a tak lze tušit pořádnou štípanou, která skončí před časovým limitem. Miláček bratislavského publika se vrací do klece po nepříjemném zranění nohy a až ostrý zápas ukáže, jestli Borároš nic neuspěchal.

Rovněž Janka poslední zápas prohrál, když nestačil na Pukače, ale v postoji byl lepší, a tam se pokusí boj udržet. To nebude vadit ani Borárosovi, který dobře ví, že na zemi není tak silný jako jiní zápasníci, což potvrzují porážky právě s Gonzalezem nebo Kozmou, i když poslední duel ukončilo už zmíněné zranění. Boráros hodně spoléhá na svoji úderovou sílu, deset z šestnácti vyhraných zápasů dokázal vyhrát KO/TKO, občas se „Beast“ ale zapomene v obraně, taktika není jeho nejsilnější stránkou, naopak se při boji rozhoduje hodně pudově. Raději zvolte sázku, že duel skončí před limitem KO/TKO.

Vsadit na tento zápas a vybrat peníze zdarma!

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.