Top-Fight.cz - bojové sporty

Oktagon – Karol Ryšavý – Miroslav Štrbák

Hlavní zápas blížícího se OKTAGONu Prime 2 proti sobě svedou dva elitní borci v lehké váze. Zkušenější Miroslav Štrbák půjde do tohoto zápasu s bilancí sedmnácti výher a devíti porážek, kdy 88 % vítězství získal knockoutem! Miro je na československé scéně velký pojem a přesvědčilo se o tom i několik tuzemských borců. V roce 2014 například současný šampion OKTAGONu ve veltru David Kozma.

Ten na akci GCF 27 bojoval se Štrbákem o titul a po tvrdé bitvě podlehl na konci třetího kola TKO. Dále Miro ukončil například Kuzníka, Deáka nebo Přibyla. Karol Bomby Ryšavý je vítěz třetí řady OKTAGON výzvy, kde si ve velkém finále v kulisách O2 areny poradil s Jakubem Dohnalem TKO ve druhém kole.

Po tomto zápase přišla další zkouška v podobě zkušeného Jaroslava Jartima. Karol si z role outsidera nic nedělal a ostříleného soka nejprve tvrdě natrefoval v postoji a následně ukončil škrcením. To vše zvládl během prvního kola a řekl si o velkou dávku pozornosti fanoušků. Poslední zápas, do kterého Ryšavý nastoupil, byla na OKTAGONu 12 bitva se Samuelem Dankom. Karol předvedl koncentrovaný výkon a houževnatého soupeře ukončil na začátku třetího kola TKO. Upravil tak svůj rekord na sedm výher a jednu porážku, kdy 57 % vítězství získal KO.

Štrbák se vrací do klece po téměř roční pauze, která byla zapříčiněná zraněním. I přes tento fakt, který ho určitě trochu znevýhodňuje, je pro nás velkým favoritem. Ryšavý jede sice na vlně úspěchů, ale zde si ukrojil příliš velké sousto a obrovský rozdíl ve zkušenostech se projeví. Štrbák má za sebou těžké bitvy na domácím území i v Rusku a kvalita jeho soupeřů je na úplně jiném levelu, než je tomu u Ryšavého. Očekáváme atraktivní podívanou, která se bude odehrávat převážně v postoji a skončí vítězstvím Štrbáka před limitem. Kurz na Mira je 1.45.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin