top fight logo export web
509dce88e5cad446d9387a7606eb7ed62c16b5c2

Oktagon – Karol Ryšavý – Miroslav Štrbák

Hlavní zápas blížícího se OKTAGONu Prime 2 proti sobě svedou dva elitní borci v lehké váze. Zkušenější Miroslav Štrbák půjde do tohoto zápasu s bilancí sedmnácti výher a devíti porážek, kdy 88 % vítězství získal knockoutem! Miro je na československé scéně velký pojem a přesvědčilo se o tom i několik tuzemských borců. V roce 2014 například současný šampion OKTAGONu ve veltru David Kozma.

Ten na akci GCF 27 bojoval se Štrbákem o titul a po tvrdé bitvě podlehl na konci třetího kola TKO. Dále Miro ukončil například Kuzníka, Deáka nebo Přibyla. Karol Bomby Ryšavý je vítěz třetí řady OKTAGON výzvy, kde si ve velkém finále v kulisách O2 areny poradil s Jakubem Dohnalem TKO ve druhém kole.

Po tomto zápase přišla další zkouška v podobě zkušeného Jaroslava Jartima. Karol si z role outsidera nic nedělal a ostříleného soka nejprve tvrdě natrefoval v postoji a následně ukončil škrcením. To vše zvládl během prvního kola a řekl si o velkou dávku pozornosti fanoušků. Poslední zápas, do kterého Ryšavý nastoupil, byla na OKTAGONu 12 bitva se Samuelem Dankom. Karol předvedl koncentrovaný výkon a houževnatého soupeře ukončil na začátku třetího kola TKO. Upravil tak svůj rekord na sedm výher a jednu porážku, kdy 57 % vítězství získal KO.

Štrbák se vrací do klece po téměř roční pauze, která byla zapříčiněná zraněním. I přes tento fakt, který ho určitě trochu znevýhodňuje, je pro nás velkým favoritem. Ryšavý jede sice na vlně úspěchů, ale zde si ukrojil příliš velké sousto a obrovský rozdíl ve zkušenostech se projeví. Štrbák má za sebou těžké bitvy na domácím území i v Rusku a kvalita jeho soupeřů je na úplně jiném levelu, než je tomu u Ryšavého. Očekáváme atraktivní podívanou, která se bude odehrávat převážně v postoji a skončí vítězstvím Štrbáka před limitem. Kurz na Mira je 1.45.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!