top fight logo export web
39d8ec4a9f106077533ffa48791fb8aa0a4a3cf5

Oktagon – Klein Ludovít – Joao Paulo Rodrigues de Souza

Největší slovenskou naději na UFC Lájoše Kleina čeká na OKTAGONu 14 další brazilská prověrka jeho schopností. V dost možná posledním zápase, který v tuzemské organizaci absolvuje, se mu postaví zkušený Joao de Souza. Ten má na svém kontě 37 výher a 17 porážek, kdy 46 % vítězství získal na body. Tento 38letý veterán není v posledních letech příliš aktivní, za posledních 5 let měl jen 2 zápasy, ale oba zvládl dovést do vítězného konce na body.

Lájoš se naposledy předvedl na OKTAGONu 12, kdy měl proti sobě nebezpečného Williana Limu, který si do Bratislavy přivezl působivou bilanci 13 výher a 1 porážka. Tento rekord mu ale vydržel pouze polovinu prvního kola, kdy Klein perfektně trefil kombinaci přední – zadní a bylo po zápase. Upravil tak svoje statistiky na 14 výher a 2 porážky, kdy 57 % vítězství získal submisí.

Favorita tohoto utkání není třeba příliš hledat. Klein míří do UFC a Souza do sportovního důchodu. Průběh zápasu tomu bude odpovídat. Klein těží ze své dynamičnosti a rychlosti, což jsou přesně ty věci, které Souzovi v posledním zápase, který měl na GFC 64, chyběly. Předvedl sice dobrou kontrolu na zemi i na pletivu, ale těžko zvládne udržet mnohem silnějšího slovenského junáka. Kurzy odpovídají kvalitě Brazilce a jediné, co má smysl si zahrát, je výhra Kleina před limitem za 1.41.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!