top fight logo export web
9232aa604ddb9544775b7d3d7d80b059d07e0353

Oktagon – Klinderová Kateřina – Hašková Ivana

V rámci Oktagonu 14 se dočkáme i amatérského zápasu. Oktagon totiž pořádá i reality show a my se tak můžeme těšit na dámský fight, ve kterém se představí Klinderová Kateřina – Hašková Ivana. Tento duel má jasnou favoritku.

Zápasit sice měly jednou už obě jmenované, nakonec se v oktagonu ukázala pouze Klinderová. Hašková nebojovala, jelikož se jí zranila soupeřka, což je obrovská nevýhoda. Pro obě se totiž jednalo o první duel, který je mnohdy velice důležitý. Kateřina už ví, do čeho jde. V úvodní bitvě svedla řežbu s Borodáčovou. Boj byl vyrovnaný, ale rozhodnutí rozhodčích bylo proti ní. Každopádně ukázala, že se naučila využít svou výšku a dlouhé paže, které zúročí i tentokrát. Trenéři už dobře poznali, co od ní mohou čekat a na mezerách jistě zapracují. To je před soupeřkou velký náskok. Hašková jde do ringu poprvé a nebude žádným překvapením, pokud inkasuje KO.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!