Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Kohout Matouš – Šutka Matúš

Kohout Matouš se vrací do Oktagonu a tentokrát do toho dal úplně vše. Byl na kempu v Thajsku, kde trénoval po boku těch nejlepších. Jeho příprava byla jednou z nejtěžších, tudíž je vidět, že chce zapracovat na mezeře, kterou mu MMA přichystalo. Jeho protivníkem bude slovenský talent Šutka Matúš, na kterého momentálně padá kurz. Dočkáme se překvapení?

Matouš Kohout má momentální bilanci MMA v profesionální kariéře 2-2. Dříve se věnoval thajskému boxu, kde byl určitě jedním z nejlepších na tuzemské scéně. Bojové sporty dělá už řadu let a v současné době si zvyká na MMA prostředí. Jistě bude chtít napravit zaváhání s Bahníkem, kde prohrál na body, což příliš nikdo nečekal.

Proti však tentokrát bude stát slovenský mladík Šutka Matúš, který dává přednost wrestlingu. Co potvrzuje jeho kvalitu? Trénuje v obávaném OFA gymu, kde má možnost získat obrovské zkušenosti. Opět se dočkáme souboje, kde jeden preferuje boj v postoji a ten druhý bude chtít jít na zem. Zkušenějším borcem je jednoznačně Matouš Kohout, který by potřeboval zvítězit. Mladý Šutka mu však nedá nic zadarmo a bude to vyrovnaný boj. Na Kohouta je kurz pouhých 1.25, což se určitě nevyplatí riskovat. Přijatelnou sázkou je tip, že zápas skončí KO/TKO v kurzu 1.70.

Přidejte se k Tipsportu zde, dostanete ihned 150 Kč zdarma a sázejte na bojové sporty!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin