Oktagon – Krištofič Samuel – Gonzalez Fernando

Samuel Pirát Krištofič patří mezi bojovníky, kteří rozdělují fanoušky MMA, půlka jej miluje, druhá nesnáší. V Bratislavě každopádně bude mít domácí publikum na své straně a po dvou porážkách v řadě by potřeboval nutně vyhrát.

Jenže soupeře má více než zdatného. Rodilý Brazilec, reprezentující Švédsko, Fernardo Gonzalez má bilanci (9-2) a preferuje především boj na zemi (pět výher), což není zrovna Pirátova doména. V posledních duelech s Kozmou (titulový ve welteru) i Polákem Siwym se slovenský bijec marně bránil takedownům a také tentokrát se boj dostane na zem. Gonzalez zápasil naposledy vloni rovněž v rámci Oktagonu, když dokázal porazit s přehledem Gábora Borároše. Kromě boje na zemi ale umí Gonzalez i trefit v postoji, standup trénuje s absolutní špičkou. Na Brazilce je navíc Gonzalez hodně vyrovnaný a nenechá se unést emocemi. Pirát se pokusí Gozaleze v oktagonu rozhodit, a to včetně předzápasové „trash talku“, nicméně na komplexního soupeře to stačit nebude.

Vsadit u Fortuny a vybrat peníze zdarma!

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin