Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Langer Pavol – Peleška Tomáš

Oktagon Prime bude svědkem velkého návratu. Slibně rozjetou kariéru Tomáše Pelešky zastavilo zranění, kterého se obává snad každý bojovník. Na akci Fight Night West si při lowkicku přerazil holení i lýtkovou kost a následovala skoro dvouletá pauza. Tomáš před tímto smolným zraněním disponoval výbornou formou a vezl se na vlně tří vítězných zápasů v řadě. Nyní je zpět a připraven ukázat, že i po takovém zranění dokáže ničit své soupeře jako za starých časů.

Návrat se mu pokusí znepříjemnit zkušený slovenský borec Pavol Langer. Ten má s českými oponenty bohaté zkušenosti. Podlehl například Kotalíkovi, Gottvaldovi i Křížovi. Úspěšný byl v souboji s Václavem Mikuláškem, kterého ukončil precizně nasazenou kimurou.

V tomto zápase očekáváme atraktivní podívanou, která se s velkou pravděpodobní nebude rozhodovat na body. Langer bude mít drobnou výškovou výhodu, ale Peleška má za sebou perfektní kemp ve Švédsku, kde v Allstars training center ladil formu po boku takových hvězd jako Gustafsson a Latifi. Pokud prokáže český Robocop Peleška psychickou odolnost a neprojeví se na něm strach z opětovného zranění, věříme, že svým vynikajícím grapplingem soupeře udolá.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin