Oktagon: Last Man Standing – Hron Tomáš – Mitric Strahinja

OKTAGON Underground nám kromě pyramidy do sedmdesáti kilogramů nabídne i několik superfightů a jedním z nejočekávanějších je souboj české legendy a srbského talentu.

Domácí barvy bude v Brně hájit místní rodák Tomáš Hron a soupeřem mu bude dvaadvacetiletý Strahinja Mitric. Mladý bojovník je dvojnásobným srbským šampionem WAKO a ve stejné organizaci se stal bronzovým medailistou na evropském poháru.

Výčet úspěchů populárního Chřestýše nám zabere o dost více prostoru. Mezi nejvýraznější ocenění patří světové tituly organizací WKN, WKA a WASO. Za zmínku stojí i triumf na prestižní akci King of the Ring. Za svou bohatou kariéru nastřádal Tomáš Hron 106 zápasů, ve kterých zvítězil v čtyřiaosmdesáti případech. Soupeřům také nadělil sedmadvacet knockoutů!

Hron Tomáš se předvede v dalším turnaji Oktagon MMA

Pro svěřence trenéra Bogdana Stojčiče je zápas s bývalým bojovníkem Glory velkou událostí a šancí posunout se kariérně vzhůru. Jeho styl, kdy se valí vpřed a inkasuje velké množství úderů, bude vyhovovat českému bijci.

Tomáš se sice v posledních zápasech neprezentoval příliš aktivním pohybem, ale těží z perfektního načasování a jeho kopy jsou schopny ukončit jakéhokoliv soupeře. Pokud si pohlídá nebezpečné zvedáky soupeře a bude se soustředit na rozkopání nohou a těla mladého Srba, neměla by mu výhra uniknout. Zajímavý střet generací podle nás ovládne domácí borec, ale balkánský tvrďák vydrží tři kola. Sledujte galavečer Oktagon MMA živě zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue