Oktagon: Last Man Standing – Kozubovský Matěj – Fapšo Sebastián

OKTAGON Underground nám ve druhém pokračování opět nabídne slušnou porci kvalitních sportovních výkonů a hlavně nespoutaného násilí.

Duel, který do těchto parametrů bezezbytku zapadá, je souboj Kozubovský vs. Fapšo. Střet možná největších postojových talentů československé scény bude jako super fight ozdobou celého večera.

Matěj Kozubovský si dokázal v pouhých čtyřiadvaceti letech získat absolutní respekt na domácí scéně. V duelech s Benkem, Plavcem nebo Vítovcem ukázal, že jeho schopnosti převyšují tuzemské poměry. Ne náhodou se o něm mluví jako o dalším potenciálním velvyslanci v Glory! Zatím stihl Matěj získat titul pro vítěze Evropské ligy Muay Thai a opasek šampiona WASO. Úspěšně také nakoukl do ruské organizace Tatneft.

Kozubovsky Matěj vs. Fapšo Sebastián v organizaci Oktagon MMA

Sebastán Fapšo na sebe výrazně upozornil při Undergroundu jedna, kde krásným naskočeným kolenem ukončil Jakuba Bahníka. Zkušenějšího soupeře v zápase k ničemu nepustil a od začátku souboje diktoval tempo a šel si za vítězstvím. Mezi největší Fapšovi úspěchy patří juniorský titul WAKO a seniorský pás organizace ISKA. Sebastián je také slovenským šampionem organizace WKN.

Tank Fapšo do zápasu určitě vlétne s velkou agresivitou a bude se valit vpřed. Matěj Kozubovský ale bude mít solidní výhodu ve výšce i dosahu. Také technicky je svěřence Luboše Šudy o level výše, to především ve směru boxerských dovedností.

Jak si Matěj umí poradit s agresivním soupeřem, který výborně kope, jsme viděli v jeho duelu s Leo Brichtou. Toho ve vzájemném zápase zachránili pouze takedowny! Kozubovský čelil v kariéře mnohem těžším soupeřům a tyto zkušenosti se nyní naplno projeví. Matěj zápas dovede do vítězného konce. Oktagon: Last Man Standing sledujte živě zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue