top fight logo export web
Melvin Mané v Oktagonu MMA

Oktagon: Last Man Standing – Mané Melvin – Križan Patrik

Další ze super fightů, které nabídne OKTAGON Underground Last Man Standing, je československý souboj mezi Melvinem Mané a Patrikem Križanem.

Oba se fanouškům představili v loňském Undergroundu, ale každý s jiným výsledkem. Zástupce Lanna Gymu Mané dokázal šokovat výhrou nad zkušeným Tomášem Hronem a pouze zlomený nos mu zabránil v tažení za titulem krále podzemí.

Melvin od té doby stihl ještě ve Žlutých lázních na turnaji Yangames zdemolovat Michala Reissingera, ale také prohrát s Robinem Fošumem. Svěřenec Andrého Reinderse na Melvina vyrukoval s agresivní taktikou a silově jej přetlačil.

Patrik Križan se v tak dobrém světle na Undergroundu neuvedl. Kladivo Tlkanec jej během dvou kol brutálně rozbil a přes tři počítání jej vyřadil z turnaje. Uvidíme, jak se zkušený kickboxer, který je šampionem Slovenska v K-1 a má více než čtyřicet zápasů, poučil, a s jakou taktikou nastoupí na Maného.

Melvin je o hodně více zvyklý na malé rukavice a pro nás je v tomto souboji velkým favoritem. V každém zápase je na něm vidět znatelné zlepšení a tento vývoj potvrdí i proti Križanovi. Kurz je zatím vcelku příznivý okolo 1.45. ŽIVÝ PŘENOS z Oktagon Underground: Last Man Standing můžete sledovat zde.