top fight logo export web
e86d8aa557e65337595c86dc04ea97754c9bb22c

Oktagon: Last Man Standing – Moravčík Vladimír – Daniš Igor

Dlouho očekávaný střet slovenských titánů Muaythai je tady! Souboj, který se měl na OKTAGONU 14 odehrát podle pravidel MMA, nakonec ozdobí turnaj Underground Last Man Standing, a i když se bude bojovat v malých rukavicích, budou platit pravidla thajského boxu.

Pokud hledáte favorita vyšponovaného derby, nemělo by vám to dát příliš velkou práci. Vlado Moravčík je obrovský pojem, který svého času okupoval sedmou příčku světových tabulek! V nejprestižnější organizaci WMC několikrát obhájil světový i interkontinentální titul. V devětatřiceti letech disponuje fantastickou bilancí dvaaosmdesát výher a osm porážek, k tomu přidal dvě remízy. Z českých borců porazil například Matouše Kohouta nebo Tolju Hunanyana.

Moravčík Vladimír vs. Daniš Igor na akci Oktagon MMA

Jeho soupeř Igor Daniš není pro fanoušky tak známé jméno, protože podstatnou část kariéry strávil v Thajsku. Zde absolvoval podobnou porci zápasů jako Vlado, ovšem s méně zvučnými soky. Igor se v poslední době hodně soustředil na svůj přechod k MMA a v bratislavském OFA Gymu rozvíjel své schopnosti mimo thajský box. Soustředil se také na silovou část přípravy a bude zajímavé sledovat, jak se to podepíše na jeho postoji.

I když Vlado inkasoval v posledním zápase od Robina Čiriče drsné KO, věříme, že jeho brada tentokrát vydrží a Dracula přidá další cenné vítězství do sbírky. Technicky i zkušenostmi je o třídu lepším borcem, a proto sázíme na jeho výhru před limitem. Každopádně očekáváme opravdu prvotřídní štípanou plnou loktů, kolen a kopů. Sledujte celý turnaj živě zde.

Do Česka se dostala nová sázková kancelář, která získala licenci. Jako nová nabízí 3000,- Kč zdarma a také volnou sázenku 500,- Kč na Oktagon a UFC. Přidej se zde a vyždímej z toho něco