top fight logo export web
24566e56ca050d25d10149c3d082c27a942d3f0d

Oktagon – Le Sy Tomáš – Ahmad Omar

Souboj dvou dravých borců na začátku kariéry nám nabídne jeden ze zápasů na Oktagon 11. Omar Ahmad je 26letý boxer, který přesedlal na MMA poměrně nedávno. Představil se nám zatím pouze v jediném duelu, ve kterém podlehl na body Azizi Dauliatovovi.

Le Sy Tomáš vs. Ahmad Omar na galavečeru Oktagon MMA

Tomáš Le Sy je v kleci o něco ostřílenější se 4 profi zápasy. První dva zvládl vyhrát TKO a ty zbývající stejným způsobem prohrál. Nutno dodat, že poslední prohra s Markem Bartlem byla hodně smolná. Na konci úvodního kola, ve kterém byl Tomáš lepší, ukončil lékař celý fight z důvodu tržné rány nad Le Syho okem.

Jako mírný favorit vstupuje do tohoto duelu Le Sy. Omar určitě rozvíjí své MMA schopnosti jak může, ale jako postojář má v některých aspektech boje ještě nedostatky, které může komplexnější Le Sy využít. Pokud se nenechá nachytat Omarovou pravačkou, měl by zápas zvládnout.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.