top fight logo export web
f4f63d3017710c4c50873e62e3fe89a04ed99a38

Oktagon – Le Sy Tomáš – Bartl Marek

V tomto zápase je lehký favorit Tomáš Le Sy, proto kurs přes 2.00 na jeho vítězství musíme využít!

Tomáš Le Sy, který vstoupil do povědomí širší veřejnosti díky Oktagon výzvě 3, má aktuálně bilanci 2-1. Do reality show Oktagon výzva nastoupil po zranění kolene. Předvedl famózní zápas s pozdějším finalistou Karolem Ryšavým. 

Le Sy Tomáš vs. Bartl Marek

Le Sy má kvalitní postoj, solidní zem, dokáže snést obrovské množství úderů a má obrovské srdce bojovníka. Ostatně jeho kvality byly k vidění vedle Oktagon výzvy i na turnaji Oktagon 5, kde porazil Honzu Slováčka.

Na Oktagonu 10 nastoupí proti bojovníkovi Oktagon výzvy 1 Marku Bartlovi. Ten měl dvouletou pauzu od MMA, kdy kvůli zranění nezápasil a věnoval se především boxu. V MMA má aktuálně zápornou bilanci 7-8. Diváci si možná pamatují na jeho účinkování v Oktagon výzvě 1, kde došel až do finále (kde díky zranění nenastoupil), přičemž mu k tomu shodou náhod stačilo porazit pouze Milana Daťelinku, který ale trpěl akutním nedostatkem fyzické kondice.

Le Sy je dravějším a kvalitnějším fighterem, navíc Bartl měl dlouhou zdravotní pauzu a já se domnívám, že díky těmto faktorům Le Sy Bartla porazí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!