top fight logo export web
1c84f8bac669123062821a7f9c7719f94fe46b96

Oktagon – Legierski Mateusz – Bahník Jakub

Polskou kometu Mateusze Legierskiho čeká třetí prověrka v organizaci OKTAGON, kterou bude svěřenec Patrika Kincla – Jakub Bahník. Ten do tohoto zápasu půjde s bilancí pěti výher a tři porážky, kdy 80 % vítězství získal knockoutem.

V posledních zápasech nabral výbornou formu a získal tři vítězství v řadě. V OKTAGONu zvládl úspěšnou premiéru letos v létě na OKTAGONu 13. Michala Konráda vyřídil parádním zvedákem v polovině prvního kola.

Legierskiho první soupeř v OKTAGONu byl shodou náhod také Michal Konrád. Polák vzal tento zápas týden před turnajem jako náhradník a uvedl se suverénním vítězstvím TKO na konci prvního kola. Další na řadu přišel velký slovenský talent Ronald Paradeiser na OKTAGONu 12. Ten sice první kolo přežil, ale skončil knockoutovám v kole druhém. Mateusz tím posunul svůj rekord na čtyři vítězství, kdy třikrát vyhrál KO a jednou submisí. Na svého přemožitele stále čeká a podle nás to tak bude i po následujícím zápase.

Dynamit Legierski ukázal v předchozích zápasech obrovskou tvrdost. Údery Paradeisera s ním absolutně neotřásly a sám dokáže výborně kombinovat wrestling s postojem. Bahník je vynikající boxer, ale Polák si v případě problémů v postoji pomůže strhem a na zemi by měl dominovat. Sázíme na zatím neporaženého borce Mateusze Legierskiho v kurz 1.53.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.