Top-Fight.cz - bojové sporty

Oktagon – Legierski Mateusz – Bahník Jakub

Polskou kometu Mateusze Legierskiho čeká třetí prověrka v organizaci OKTAGON, kterou bude svěřenec Patrika Kincla – Jakub Bahník. Ten do tohoto zápasu půjde s bilancí pěti výher a tři porážky, kdy 80 % vítězství získal knockoutem.

V posledních zápasech nabral výbornou formu a získal tři vítězství v řadě. V OKTAGONu zvládl úspěšnou premiéru letos v létě na OKTAGONu 13. Michala Konráda vyřídil parádním zvedákem v polovině prvního kola.

Legierskiho první soupeř v OKTAGONu byl shodou náhod také Michal Konrád. Polák vzal tento zápas týden před turnajem jako náhradník a uvedl se suverénním vítězstvím TKO na konci prvního kola. Další na řadu přišel velký slovenský talent Ronald Paradeiser na OKTAGONu 12. Ten sice první kolo přežil, ale skončil knockoutovám v kole druhém. Mateusz tím posunul svůj rekord na čtyři vítězství, kdy třikrát vyhrál KO a jednou submisí. Na svého přemožitele stále čeká a podle nás to tak bude i po následujícím zápase.

Dynamit Legierski ukázal v předchozích zápasech obrovskou tvrdost. Údery Paradeisera s ním absolutně neotřásly a sám dokáže výborně kombinovat wrestling s postojem. Bahník je vynikající boxer, ale Polák si v případě problémů v postoji pomůže strhem a na zemi by měl dominovat. Sázíme na zatím neporaženého borce Mateusze Legierskiho v kurz 1.53.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
viktor pesta ragozin

Viktor Pešta jednal s bojovou organizací RFA! Odejde z OKTAGONu?

Bojová organizace RFA do toho vlítla pěkně zhurta a už teď se může chlubit velkými jmény, které se jí podařilo podepsat. Jsou mezi nimi například Tomáš Deák, Leo Brichta a nově se vyrojily spekulace, že se do organizace chystá i Viktor Pešta. Jak to teda je?