top fight logo export web

Oktagon: Macek Filip vs. Fatullazade Zaka

Dalším zápasem na Oktagonu 7 bude Macek Filip – Fatullazade Zaka. Tento match je asi ten nejvyrovnanější a není lehké tipovat vítěze. Co se týče sázek, my půjdeme proti českému bojovníkovi a volíme vítězství druhé strany v plnohodnotném kurzu 1.96.

Filip Macek je český zápasník, který má profi bilanci 17-14-1. Tento počet fightů mluví o obrovských zkušenostech. V nedávném a tom posledním souboji ukončil v prvním kole méně zkušeného Igora Ovchinnikova. Fatullazade ale není žádné ořezávátko.

Ve svých 21 letech je jeho bilance 12-5-0 a má obrovský potenciál. Do karet mu přidává fakt, že 21. července nastoupil v Rusku, kde prohrál s těžkým soupeřem v prvním kole. Žádné zranění si z tohoto zápasu neodnesl a svou porážku chce odčinit právě u nás. Dle TAPOLOGY je číslo 4 v bantamové váze pro východní Evropu.

Filip je na domácí půdě. To může být výhoda, ale může ho to i svazovat. Myslíme si, že Fatullazade Zaka je lepší fighter a vysoký kurz 1.96 musíme využít.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.