Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Oktagon – Macek Filip – Fatullazade Zaka

Dalším zápasem na Oktagonu 7 bude Macek Filip – Fatullazade Zaka. Tento match je asi ten nejvyrovnanější a není lehké tipovat vítěze. Co se týče sázek, my půjdeme proti českému bojovníkovi a volíme vítězství druhé strany v plnohodnotném kurzu 1.96.

Filip Macek je český zápasník, který má profi bilanci 17-14-1. Tento počet fightů mluví o obrovských zkušenostech. V nedávném a tom posledním souboji ukončil v prvním kole méně zkušeného Igora Ovchinnikova. Fatullazade ale není žádné ořezávátko.

Ve svých 21 letech je jeho bilance 12-5-0 a má obrovský potenciál. Do karet mu přidává fakt, že 21. července nastoupil v Rusku, kde prohrál s těžkým soupeřem v prvním kole. Žádné zranění si z tohoto zápasu neodnesl a svou porážku chce odčinit právě u nás. Dle TAPOLOGY je číslo 4 v bantamové váze pro východní Evropu.

Filip je na domácí půdě. To může být výhoda, ale může ho to i svazovat. Myslíme si, že Fatullazade Zaka je lepší fighter a vysoký kurz 1.96 musíme využít.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin