top fight logo export web
2708bc2cb03b4e32ceaaf1f33f8c8ec95cc36aa1

Oktagon – Macek Filip – Vlasiuk Dmytro

Česká jednička bantamové váhy Filip Macek se na turnaji Oktagon Prime 1 dočká odvety. V zápase s Dmytro Vlasiukem se pokusí odčinit porážku. Na Heroes Gate 20 se totiž před rokem nechal nachytat a zhruba v polovině prvního kola musel odklepat zápas po dobře utažené gilotině. Filip od té doby exceluje a v dalších 4 zápasech ukončil všechny své soupeře škrcením hned v prvním kole. Celkovou bilanci upravil na 20 vítězství a 14 porážek.

Jeho soupeř má rekord 4 výhry a 1 porážku. Od získání Mackova skalpu v oktagonu nestál. I když odvety bývají hodně nevyzpytatelné, Macek je velký favorit. Své kvality dokazoval na domácí scéně a i v ruské ACB. Zkušeností i zápasovou praxí je na tom o mnoho lépe. Určitě si také v tomto duelu dá mnohem větší pozor, aby neudělal stejnou chybu. Pokud předvede pozorný výkon, bude jeho komplexnost a výborná zem slavit úspěch. Kurz je nyní krásných 1.78.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!