top fight logo export web
a4e8c5331c61fdd6170594963d0aba8f947267f9

Oktagon – Michal Konrád – František Fodor

Trochu v pozadí sledovanějších zápasů proběhne na akci Oktagon 10 hodně zajímavý souboj mezi Františkem Fodorem a Michalem Konrádem. 

Fodor se připravuje v nejlepším slovenském gymu Octagon Fighting Academy po boku takových hvězd, jako je např. Deák. Určitě má možnost kvalitních sparingů a na největší akci Oktagonu v dějinách bude určitě nachystán výborně. Kámen úrazu může být menší zápasová vytíženost. Od loňské prohry s matadorem Poborským léčil zranění a v kleci jsme ho neviděli. 

Michal Konrád vs. František Fodor

Michal Konrád je ve větší permanenci. Poslední dva zápasy absolvoval na akcích Night of Warriors. Nejprve uškrtil Pavla Lamackého a následně podlehl na body Janu Malachovi. I když je favoritem Fodor, věříme více Konrádovi a za krásný kurz 2.11 se ho vyplatí přidat na tiket.

František Fodor čeká na další zápas v Oktagon MMA

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!